Author: r***1
Date:
Review: I love it so much ❤️❤️
Color: Multicolor
Size: High-grade Gray, Breathable and Elastic
Price: 30kr
| Material | Polyamide |
| Composition | 100% Polyamide |
| Color | Blue and White |
| Type | Face Bandage |
| Length | 13 cm |
| Width | 54 cm |
| Height | 1 cm |
| SKU | sb25042128655106602 |
Brand Name: OBOVAY
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/OBOVAY-sc-0144569726.html
Quality: 5181526 people said the quality is very good!
Author: r***1
Date:
Review: I love it so much ❤️❤️
Color: Multicolor
Size: High-grade Gray, Breathable and Elastic
Author: w***m
Date:
Review: Good item, will order again ❤️
Color: Multicolor
Size: High-grade Gray, Breathable and Elastic
Author: g***8
Date:
Review: VERRYYY GOOOD QUALITY I LIKEE IT ALOT
Color: Multicolor
Size: High-grade Pink Breathable and Elastic
Author: r***e
Date:
Review: I am happy with this product
Color: Multicolor
Size: High-grade Gray, Breathable and Elastic
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.